Trabzon Büyükşehir’in iftarı bu kez Hayrat’taydı

Trabzon Büyükşehir Belediyesinin ilçelerde düzenlediği iftar programları, Ramazan bereketini ve birlik beraberliği ilçe sakinlerine da yaşatmaya devam ediyor.

Trabzon Büyükşehir’in iftarı bu kez Hayrat’taydı

Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, her akşam farklı bir ilçede kurulan iftar sofralarında hemşehrileri ile birlikte oruç açıyor. Bu anlamda belediye iftar sofrası en son Hayrat ilçe merkezinde kuruldu. Yüzlerce Hayratlının bir arada oruç açmanın mutluluğunu yaşadığı iftar programında, Başkan Zorluoğlu’nun yanı sıra, Hayrat Kaymakamı İbrahim Şenkon ve AK Parti Hayrat İlçe Başkanı Serkan Karaahmetoğlu da hazır bulundu. İftar öncesi sofra etrafında buluşan Hayratlılar ile hasbihal eden Zorluoğlu, hemşehrilerinin Ramazan ayını kutlayarak oruçlarının kabul olmasını diledi.

Öte yandan Trabzon Büyükşehir Belediyesinin Ortahisar’daki fuar alanında düzenlediği ramazan etkinlikleri, vatandaşların yoğun ilgisi ile devam ediyor. Büyükşehir belediyesi, alanda her akşam düzenlediği iftar yemeği ve sonrasındaki programlar ile Ramazan akşamlarına ayrı bir renk katıyor.

Kaynak: Bizim Haber Merkezi


 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner19

banner6

banner17