Trabzon ​​​​​​​Beşikdüzü Belediye Başkan adayı Harun Demirci​​​​​​​ kimdir?

Trabzon ​​​​​​​Beşikdüzü Belediye Başkan adayı Harun Demirci​​​​​​​ kimdir? Sorusu AK PArti Trabzon aday tanıtım toplantısının yapılması ile birlikte merak konusu oldu. Trabzon ​​​​​​​Beşikdüzü Belediye Başkan adayı Harun Demirci​​​​​​​ kimdir? Sorusunun cevabını sizler için derledik.

Trabzon ​​​​​​​Beşikdüzü Belediye Başkan adayı Harun Demirci​​​​​​​ kimdir?

Trabzon Beşikdüzü Belediye Başkan adayı Harun Demirci kimdir? Sorusu AK Parti  İstanbul ve Ankara'nın ardından AK Parti'nin Trabzon ilçe belediye başkan adaylarının da belli olması ile birlikte merak konusu oldu. Trabzon ​​​​​​​Beşikdüzü Belediye Başkan adayı Harun Demirci​​​​​​​ kimdir? Sorusunun yanıtına haberimizden ulaşabilirsiniz. Demirci, 2003 yılının sonunda AK Parti saflarına katılmıştır. İşte Trabzon ​​​​​​​Beşikdüzü Belediye Başkan adayı Harun Demirci​​​​​​​ kimdir? Sorusunun yanıtı...

Harun Demirci​​​​​​​ kimdir?

Demirci, 2003 yılının sonunda AK Parti saflarına katılan ve partini çeşitli kademelerinden görev yaptıktan sonra 2009 yılının sonunda, mevcut ilçe başkanının istifasının ardından bu göreve ataması yapıldı. O tarihten bu zaman kadar ilçe başkanlığı görevini yürüten İlçe Başkanı Demirci 2009-2014 yılları arasında da hem ilçe başkanlığı hem de İl Genel Meclisi üyeliği görevlerini birlikte başarıyla yürüttü. 

Türkiye’de en uzun süreli ilçe başkanlığı yapanlardan birisi olan Demirci, gerek ilçe başkanı gerekse il genel meclisi üyesi olarak,  Beşikdüzü’nün 34 mahallesini hem karış karış gezdi, hem de hizmet getirmek için var gücüyle çalıştı.

Güncelleme Tarihi: 11 Ocak 2019, 17:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner19

banner6

banner17