Trabzon Araklı Belediye Başkan adayı Recep Çebi kimdir?

Trabzon Araklı Belediye Başkan adayı Recep Çebi kimdir? Sorusu AK Parti Trabzon aday tanıtım toplantısının yapılması ile birlikte merak konusu oldu. Trabzon Araklı Belediye Başkan adayı Recep Çebi kimdir? Sorusunun cevabını sizler için derledik.

Trabzon Araklı Belediye Başkan adayı Recep Çebi kimdir?

Trabzon Araklı Belediye Başkan adayı Recep Çebi kimdir? Sorusu AK Parti  İstanbul ve Ankara'nın ardından AK Parti'nin Trabzon ilçe belediye başkan adaylarının da belli olması ile birlikte merak konusu oldu. Trabzon Araklı Belediye Başkan adayı Recep Çebi kimdir? Sorusunun yanıtına haberimizden ulaşabilirsiniz. Çebi, 1965 yılında Araklı Yolgören mahallesinde doğdu. İşte Trabzon Araklı Belediye Başkan adayı Recep Çebi kimdir? Sorusunun yanıtı...

Recep Çebi kimdir?

Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi, 1965 yılında Araklı Yolgören mahallesinde doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Araklı’da tamamladı. Profesyonel iş hayatına 14 yaşında Araklı’da Atacan eczanesinde başladı. Siyasete ilgisi de bu dönemlerde başladı ve Özal’lı yılların Anavatan Partisinde Gençlik Kolları başkanlığı ve ilçe başkanlığı yaptı. 

2004 yerel seçimlerinde Anavatan Partisinden  Araklı İl Genel Meclisi üyesi olarak yerel parlamentoda görev aldı. Deneyim ve tecrübelerini burada pekiştiren, bu yolda 28 yıl çalışan Başkanımız, 29 Mart 2009 Yerel seçimlerinde Ak Parti Teşkilatının ve halkın yoğun teveccühüyle Araklı Belediye Başkanı olarak adaylığını koydu ve Belediye Başkanlığına seçildi. 

Recep ÇEBİ evli ve bir kız, üç erkek çocuk babasıdır.


 

Güncelleme Tarihi: 11 Ocak 2019, 17:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner19

banner6

banner17