banner39

Şık Ve Doğal Tasarımlar: Bez Çanta Modelleri

Eskiden belli başlı ihtiyaçların giderilmesi için kullanılan bez çanta günümüzde bayanların tercih ettiği çanta türleri haline geldi. Mizalle yeni sezon kreasyonu içerinde tasarlanan bez çantaların modellerini gördüğünüz de hayran kalacaksınız.

Şık Ve Doğal Tasarımlar: Bez Çanta Modelleri

Bez çantaların kullanımı oldukça eskiye dayanıyor. Eskiden belli başlı ihtiyaçların giderilmesi için kullanılan bez çanta günümüzde bayanların tercih ettiği çanta türleri haline geldi. Bu yaz bez çanta kullanın, rahatlığı sizde yaşayın. Mizalle yeni sezon kreasyonu içerinde tasarlanan bez çantaların modellerini gördüğünüz de hayran kalacaksınız.

Bez çantaların tasarımı oldukça zengindir. Omuza takılanlar genellikle çift askılı üretilenlerdir. Ağzı açık olanlar, fermuar ya da çıtçıt kullanılmayanlar ise genellikle bej renginde olup, üzerine farklı desenler, mesajlar, resimler işlenmektedir. Yaz geldiğinde daha fazla tercih edilen bez çantalar kumaşından desenlerine kadar özenle tasarlanıyor.

Şık Ve Doğal Tasarımlar: Bez Çanta Modelleri

Plajlarda, çarşı, pazarda, günlük kullanımda bez çanta rahatlığını mutlaka denemelisiniz. Bu çantaların kumaşında ise daha çok gabardin, pamuk, dokusuz örgüsüz kumaşlar ve Amerikan bezi kullanımı tercih edilir. Bunun başlıca nedeni kolay yıkanabilmesi ve üzerine yapılan işlemeler için sağlam bir zemin oluşturmasıdır. Bu şekilde işlemlerin kalıcılığı artar.

Bez çantaları özellikle kitap taşıma, ayakkabı, fotoğraf makinesi gibi eşyalarınızı taşımada kullanabilirsiniz. Alışveriş merkezlerinde de işinize yarayabilir. Plastik torba yerine bez çanta kullanarak, çevreye siz de katkıda bulunabilirsiniz.

Şık Ve Doğal Tasarımlar: Bez Çanta Modelleri

Küçük çanta kullanıyorsanız, bez çantanın sağladığı olanakları değerlendirin. Çantanıza koyamadıklarınızı bez çanta içinde taşıyın. Bez çantalar artık sadece gençlerin değil hemen herkesin gözdesi oldu. Tasarımcılar herkesin kullanımına uygun bez çanta modellerini özenle hazırlamaktadır. Bu yaz bez çanta kullanın, rahatlıkla tanışın!

Bez çantaların en önemli özelliği dayanıklı olmaları, uzun süre kullanımlarının olmasıdır. Yıkanabilir özellikleri nedeniyle her zaman temiz bir görünümleri olur. Ayrıca bez çanta tasarımlarında kullanılan desenler, yazılar ve işlemeler de ilgi çekicidir. Kullanım alanına uygun desenlerle hazırlanır. Bu yaz bez çanta kullanın, istediğiniz kıyafetle kombin edin. Her kıyafetiniz ile uyumlu bir çantanız olsun. Bez çantaların özelliklerini, avantajlarını bahsederken fiyatlarını da atlamayalım. Farklı modellerdeki bez çantaları en uygun fiyatlarla Mizalle.com ’dan satın alabilirsiniz. Bu sayede birden fazla bez çanta alma şansınız olur.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner42

banner19

banner43

banner46