banner10

Renan Kaleli kimdir, kaç yaşında, nereli?

Renan Kaleli kimdir, kaç yaşında, nereli? Soruları Cansu Dere'nin Ressam Renan Kaleli yemek yerken görüntülenmesi sonrası merak konusu oldu. Renan Kaleli kimdir, kaç yaşında, nereli? Sorularının cevabını sizler için derledik.

Renan Kaleli kimdir, kaç yaşında, nereli?

Renan Kaleli kimdir, kaç yaşında, nereli? Soruları Bir dönem ünlü komedye Cem Yılmaz'la aşk yaşayan oyuncu Cansu Dere yine aşk haberleriyle gündeme gelmesi sonrası merak konusu oldu. Renan Kaleli kimdir, kaç yaşında, nereli? Sorularının yanıtına haberimizden ulaşabilirsiniz. Ünlü oyuncu Cansu Dere Ressam Renan Kaleli yemek yerken görüntülendi. Uzun süre sohbet eden ikili birlikte görünmesi aşk dedikodularını da beraberinde getirdi. İşte Renan Kaleli kimdir, kaç yaşında, nereli? Sorularının yanıtı...

Renan Kaleli kimdir?

Aynı zamanda oyunculuk da yapan Renan Kaleli bir ressamdır. Renan Kaleli, resim çalışmalarına Amerika’da bulunduğu dönemde Prof. Bressler’in atölyesinde grafik-desen tipi çalışmalarla başladı. Ardından bu çalışmaları kâğıt ve karton üstüne suluboya, çini mürekkebi ve kolâjlarla devam ederken ana imgelerini ağaçlar ve imgeler olarak şekillendirdi. Devamında tuval üzerine akrilik ve yağlıboya kullanan ressam manzara ve hayvan figürleriyle unsur dünyasını genişletti.

Oyunculuk da yapan ünlü ressam Renan Kaleli, 1992 ile 2000 yılları arasında Hatice Aslan ile evlilik yaşadı. Daha sonra oyuncu Nehir Erdoğan ile birliktelik yaşadı.

Renan Kaleli'nin resimlerini görmek için tıklayınız..

Cansu Dere Renan Kaleli ile aşk mı yaşıyor?

Bir dönem Cem Yılmaz ile yaşadığı aşkla gündemde olan oyuncu Cansu Dere'nin ressam Renan Kaleli ile yeni bir birlikteliğe başladığı öne sürüldü.

Kısa bir süre önce oyuncu Nehir Erdoğan ile aşk iddiaları çıkan ve ilişkilerini sosyal medyada ilan eden Kaleli, Dere ile ortak arkadaşları vasıtasıyla tanıştı.

İddialara göre; 38 yaşındaki oyuncu ile Kaleli geçtiğimiz haftalarda ilişki yaşamaya başladı. 

Daha önce Dere, yapımcı Fatih Aksoy’la yemek yerken görüntülenmiş, ardından birliktelik yaşadıkları iddiaları ortaya atılmıştı. Gelişmelerin ardından yapımcı Aksoy tarafından yapılan açıklamada, ünlü yapımcının Dere'ye yeni bir iş teklifinde bulunduğu açıklamıştı.

Bir dönem Cem Yılmaz ile yaşadığı aşkla gündemden düşmeyen güzel oyuncu Cansu Dere, sonunda aşk orucunu bozmuş. Uzun süredir aşk hayatında sessizleri oynayan Dere, kalbini ise ressam Renan Kaleli'ye kaptırmış. Kısa bir süre önce Nehir Erdoğan ile aşk haberleri çıkan ve ilişkilerini sosyal medyada ilan eden Kaleli'nin aşkı böylelikle kısa sürmüş. Arkadaşları vasıtasıyla tanışan Cansu Dere ile Renan Kaleli de geçtiğimiz haftalarda ilişki yaşamaya başlamış..

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner6

banner17