Mehmet Emin Uluç kimdir, Hıncal Uluç ile akraba mı, hangi takım tutuyor?

Mehmet Emin Uluç kimdir, aslen nereli? sorularının yanıtı sıkça vatandaşlar tarafından merak edilerek araştırılmaya devam ediyor.

Mehmet Emin Uluç kimdir, Hıncal Uluç ile akraba mı, hangi takım tutuyor?

Mehmet Emin Uluç kimdir, aslen nereli? sorularının yanıtı Uluç'u televizyon ekranlarında görenler tarafından sıkça araştırılıyor. 

A Spor kanalında maç yorumları yaparak tanınan Mehmet Emin Uluç, bir dönem Türkiye Gazetesi'nin Fenerbahçe muhabriliğini yapmış daha sonra da Türkiye gazetesinde köşe yazarlığı yapmaya başlamıştır. Aynı zamanda A Spor ekranlarında spor yorumculuğu yapan Mehmet Emin Uluç'un hangi takımdan olduğu merak ediliyor. 

Twitter hesabı üzerinden sıkça Fenerbahçe ile ilgili yorumlar yaptığı görülen Mehmet Emin Uluç'un Fenerbahçeli olduğu biliniyor. 

Türkiye Gazetesi Fenerbahçe muhabiri olarak görev yapmıştır. Kendisini renklere değil spora sevdalı olarak tanımlamaktadır. Maalesef doğum tarihi ve yaşı hakkında hiç bir kaynakta bilgi mevcut değildir.

Öte yandan Mehmet Emin Uluç'un Hıncal Uluç ile akrabalığı olup olmadığı merak ediliyor. İki isim arasında akrabalık bağı yoktur. 

Mehmet Emin Uluç, aslen Trabzonlu'dur. 

Güncelleme Tarihi: 29 Kasım 2020, 13:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner42