banner10

Günün gazete manşetleri – 14 Eylül 2018

“Bugünkü gazete manşetlerinde neler var? Gazeteler Türkiye ve dünya gündemine ilişkin bugün hangi manşetleri attı? Hangi haberler gazete manşetlerinde geniş yer buldu? Gazetelerin birinci sayfalarında neler var? Gazete manşetleri gaste24.com’da her sabah sizlerle…

Günün gazete manşetleri – 14 Eylül 2018

Yeni Şafak gazetesi, ''Bu bizim krizimiz değil'' başlığı ile Erdoğan'ın fırsatsatçıları 'iflah olmayacaksınız' diye duyarışı ve 'Bu yaşadığımız sahte bir dalgalanmanın ürünüdür. Sakın aldanmayın. Bu süreç atlatılacaktır' çağrısını manşetten verdi. Habere göre, Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türkiye'nin devlet, özel sektör, esnaf ve sanatkarıyla sağlam durduğu takdirde yolunu daha güçlü şekilde devam edeceğini söyledi. Yaşadıklarımızı ''kriz değil manipülasyon'' olarak niteleyen Erdoğan, ''Bu kriz, bizim krizimiz değildir.Bu yaşadıklarımız bize zorla yamanmak istenen, özel olarak üzerimize atılmaya çalışılan sahte bir dalgalanmanın ürünüdür'' dedi.

Akit gazetesi, ''FAİZ SEBEP enflasyon neticedir'' başlığı ile Erdoğan'ın 'Ben hala faizi sömürü aracı görüyorum' dediğini manşetten gördü. Habere göre, TESK'in 20. Olağan Genel Kurulu'nda konuşan Başkan Erdoğan, yüksek faize tepki gösterdi, dövizdeki dalgalanma için yeni adımlar atılacağını söyledi ve kur üstünden fiyat istismarına soyunan çevreleri sert dille eleştirdi.

Sözcü gazetesi, ''AKP döneminin en yüksek faiz artışı'' başlığı ile haberine şöyle devam etti, herkesin merakla beklediği Merkez Bankası'nın faiz kararından şok süpriz çıktı.. Faiz 6.25 puan arttırılarak, yüzde 17.75'ten yüzde 24'e yükseltildiğini iddia etti.

14 Eylül 2018 tarihli Milliyet, Hürriyet, Habertürk, Vatan, Türkiye, Takvim, Star, Sabah, Posta, Dünya, Aydınlık, Akşam, Yeni Akit, Yenibirlik, Yeni Şafak, AMK, Fotomaç, Fanatik gazetelerinin manşetlerini okuyun.”

GAZETE BAŞLIKLARINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Güncelleme Tarihi: 21 Eylül 2018, 17:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner6

banner17