banner10

Günün gazete manşetleri – 11 Eylül 2018

Günün gazete manşetleri – 11 Eylül 2018

“Bugünkü gazete manşetlerinde neler var? Gazeteler Türkiye ve dünya gündemine ilişkin bugün hangi manşetleri attı? Hangi haberler gazete manşetlerinde geniş yer buldu? Gazetelerin birinci sayfalarında neler var? Gazete manşetleri gaste24.com’da her sabah sizlerle…


Yeni Şafak gazetesi, ''Türkiye seyirci kalamaz'' başlığı ile Irak'ın yeni bir iç savaşa sürüklendiğini ifade etti. Habere göre, İran ile Suudi Arabistan arasındaki mücadelesi Irak'ı yeniden iç karışıklara sürükledi. Zaten kırılgan olan ülkenin bütünlüğü bir kez daha tehdit altında. Basra'da başlayan protestoların Bağdat'a ve ülke geneline yayılabileceği, iç çatışmalara yol açabileceği, ülkeyi bir arada tutmanın imkansız hale gelebileceği belirtiliyor. Irak'ın yeniden alevlenmesinin tesadüf olmadığını iddia etti.

Akit gazetesi, ''İdlib ısınıyor'' başlığı ile İdlib'de ki savaşı manşetten gördü. Habere göre, Başkan Erdoğan'ın, 'ateşkes' çağrısına ve Tahran zirvesindeki bütün insani uyarılarına rağmen, İdlib'de sivil katliamı sürüyor. Rus ve rejime bağlı uçaklar İdlib'e ölüm yağdırmaya devam ederken; Türkiye sınıra asker ve zırhlı araç sevkıyatını artırdığını ifade etti.

Sözcü gazetesi, ''Havlu atmayı bırakın kazanmaya bakın'' başlığı ile haberine şöyle devam etti; Genel Başkan Yardımcısı Torun'un, AKP ile MHP'nin ittifak yapması halinde partisinin kaybedeceğini açıklaması herkeste infial yarattığını ifade etti.

Milliyet gazetesi, ''Kendilerini ele verdiler'' başlığı ile FETÖ'nün 'Patates hat' oyunun nasıl çözüldüğünü manşetten gördü. Habere göre, tutuklu FETÖ'cülerin ByLock yazışmalarını inceleyen polis, uygulama üzerinden açık adres veren, adını yazan örgüt mensuplarını avladığını iddia etti.

11 Eylül 2018 tarihli Milliyet, Hürriyet, Habertürk, Vatan, Türkiye, Takvim, Star, Sabah, Posta, Dünya, Aydınlık, Akşam, Yeni Akit, Yenibirlik, Yeni Şafak, AMK, Fotomaç, Fanatik gazetelerinin manşetlerini okuyun.”

GAZETE BAŞLIKLARINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ…
Güncelleme Tarihi: 11 Eylül 2018, 10:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner19

banner6

banner17