banner10

Günün gazete manşetleri – 10 Eylül 2018

Günün gazete manşetleri – 10 Eylül 2018

“Bugünkü gazete manşetlerinde neler var? Gazeteler Türkiye ve dünya gündemine ilişkin bugün hangi manşetleri attı? Hangi haberler gazete manşetlerinde geniş yer buldu? Gazetelerin birinci sayfalarında neler var? Gazete manşetleri gaste24.com’da her sabah sizlerle…


Yeni Şafak gazetesi, ''Her şeye hazırlıklı olun'' başlığı ile ÖSO'yanın İdlib'e talimatını manşetten gördü. Habere göre, Esed ve Rusya'nın İdlib'e yönelik bombardımanı sürerken, TSK'dan Afrin, Azez, Cerablus, El Bab ve Çobanbey hattındaki ÖSO birliklerine, ''askeri sevkiyata hazır olun'' talimatı gitti. Suriye sınırındaki tank ve zırhlı sayısı da 2 katına çıkarıldı. Türkiye, Esed'in çıkarları için İdlib'de sivillerin katledilmesine seyirci kalmayacağını ifade etti.

Türkiye gazetesi, ''Yerli bilinsin fiyatı düşsün'' başlığı ile tüketici hareketini başarıya taşıyacak formülün olduğunu ifade etti. Habere göre, etiket fırsatçısına savaş açan halk, yerli malları kolay tanımak için özel logo ve makul fiyat istediğini manşetten gördü.

Akit gazetesi, ''Pembe oda değil adalet istiyoruz'' başlığı ile 18 yaşından önce evlenen ve bunu cinsel istismar suçu nedeniyle içeri alınan babaları manşetten gördü. Akran evliliği yapan çiftleri, ''18 yaşının altındasınız'' diyerek cezaevinde ''pembe oda'' izni vererek devlet gözetiminde birlikte olmalarını sağladığı ortaya çıktı. Mağdur çiftler, ''Biz pembe oda görüşmesi değil, adalet istiyoruz'' dediğini ifade etti.

Sözcü gazetesi, ''CHP'de iç hesaplaşma bir kenara bırakılmalı'' başlığı ile habere şöyle devam etti; tutuklu vekil Enis Berberoğlu'nun eşi Oya Berberoğlu, Deniz Baykal'ı ziyaret etti. Baykal'ın Türkiye ile ilgili çok önemli düşüncelerini not etti. Bunları SÖZCÜ'ye anlattı. Baykal'ın ülke için uyarılarını haberinde gördü.

10 Eylül 2018 tarihli Milliyet, Hürriyet, Habertürk, Vatan, Türkiye, Takvim, Star, Sabah, Posta, Dünya, Aydınlık, Akşam, Yeni Akit, Yenibirlik, Yeni Şafak, AMK, Fotomaç, Fanatik gazetelerinin manşetlerini okuyun.”

GAZETE BAŞLIKLARINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ…
Güncelleme Tarihi: 10 Eylül 2018, 09:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner6

banner17