banner10

Günün gazete manşetleri – 01 Ekim 2018

“Bugünkü gazete manşetlerinde neler var? Gazeteler Türkiye ve dünya gündemine ilişkin bugün hangi manşetleri attı? Hangi haberler gazete manşetlerinde geniş yer buldu? Gazetelerin birinci sayfalarında neler var? Gazete manşetleri gaste24.com’da her sabah sizlerle…

Günün gazete manşetleri – 01 Ekim 2018

Yeni Şafak gazetesi, ''Drone'la kimyasal saldırı'' başlığı ile İsrail'in Filistinlileri dronelara monte ettiği kimyasal bombalarla vurmasını manşetten gördü.

Habere göre, Gazze'deki kimyasal saldırıda yaralanan iki çocuk Ghassan Baraka ve Muhammed İmad'ın İstanbul'da tedavi altına alındığı bildirildi. Saldırıyla sinir sistemleri felç olan çocuklar etkisi 4 saat süren ağır nöbetler geçiriyor.

Akit gazetesi, ''ABD ve Almanya ciddiyetsiz'' başlığı ile geçtiğimiz günlerde Başkan Erdoğan'ın ABD ve Almanya ziyaretinin ardından değerlendirmesini manşetten gördü.

Haberde, ABD ve Almanya ziyaretlerini değerlendiren Başkan Erdoğan'ın verilen yüzlerce belge, bilgi ve listeye rağmen her iki ülkenin de işi ağırdan almasını ''duyarsızlık'' ve ''ciddiyetsizlik'' olarak yorumladığına dikkat çekti.

Güneş gazetesi, ''Endonezya'nın 17 Ağustosu'' başlığı ile Endonezya'da yaşanan deprem felaketini manşetten gördü. 

Habere göre can kaybı bini geçti. 

01 Ekim 2018 tarihli Milliyet, Hürriyet, Vatan, Türkiye, Takvim, Star, Sabah, Posta, Dünya, Aydınlık, Akşam, Yeni Akit, Yenibirlik, Yeni Şafak, AMK, Fotomaç, Fanatik gazetelerinin bugünkü manşetlerini okuyun.”

Kaynak: www.gaste24.com

Güncelleme Tarihi: 01 Ekim 2018, 13:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner19

banner6

banner17