banner10

Fırat Altınmeşe kimdir, hangi dizilerde oynadı?

Fırat Altınmeşe kimdir, hangi dizilerde oynadı? Soruları İzzet Altınmeşe'nin oyuncu oğlunun Bebek'te sevgilisinin saldırısına uğradığı yönünde çıkan haberler sonrası merak konusu oldu. Fırat Altınmeşe kimdir, hangi dizilerde oynadı? Sorularının cevabını sizler için derledik.

Fırat Altınmeşe kimdir, hangi dizilerde oynadı?

Fırat Altınmeşe kimdir, hangi dizilerde oynadı? Soruları Üç yıldır birlikte olan Altınmeşe'nin oğlu ve sevgilisinin önceki gece bir eğlence mekanında kavga ettiği yönünde çıkan haberler ile birlikte merak konusu oldu. Fırat Altınmeşe kimdir, hangi dizilerde oynadı? Sorularının yanıtına haberimizden ulaşabilirsiniz. Genç kadın; tırnaklarıyla Altunmeşe'nin alnını, yanaklarını ve çenesini çizerek kan içinde bıraktı. İşte Fırat Altınmeşe kimdir, hangi dizilerde oynadı? Sorularının yanıtı...

Fırat Altınmeşe kimdir?

Fırat Altunmeşe, 1990 yılında İstanbul'da doğmuştur. Bir abisi, bir ablası vardır. Babası türkücü İzzet Altınmeşe'dir.
İstanbul Bilgi ÜniversitesiSinema ve Televizyon Bölümünden mezun olmadan 2 sene sonunda bıraktı. İstanbul'da Craft oyunculuk atölyesinde 2 sene özel oyunculuk dersleri aldı.
2013 yılında başrolleriniTimuçin Esen ve Ahu Türkpençe'nin paylaştığı "Vicdan" adlı dizide oynadı.

2014 yılında ise "Kaçak Gelinler" dizisinde başrollerini Açelya Topaloğlu, Selin Şekerci, Deniz Baysal, Furkan Andıç, Fırat Albayram ile paylaştı. Dizi`nin diğer oyuncuları Şenay Gürler, Ege Aydan, Fırat Altunmeşe, Cihan Yenici, Romina Özipekçi ve Tuğçe Kıltaç'tır.

2015 yılında önce "Gizli Ajanda" adıyla çekilen sonra "Hesapta Aşk" adıyla vizyona giren filmde Meriç Aral, Derya Şensoy, Fırat Altunmeşe, Burak Tozkoparan, Kutay Kalabalık, Yasin Çam, Özlem Çakar, Bennu Gerede,Burhan Öçal rol aldı.

2016 yılında senaryosunu Sinan Tuzcu'nun yazdığı "Kehribar" adlı dizideGürkan Uygun, Berk Hakman, Umut Karadağ, Dolunay Soysert, Özge Özder,Hakan Boyav, Necip Memili, Ayça Varlıer ile birlikte rol almıştır.

Fırat Altınmeşe hangi dizilerde-filmlerde oynadı?

2016 - Kehribar (TV Dizisi)
2015 - Sofra Sırları (Sinema Filmi)
2015 - Hesapta Aşk (Sinema Filmi)
2014 - Kaçak Gelinler (Can) (TV Dizisi)
2013 - Vicdan (Emre) (TV Dizisi)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner19

banner6

banner17