banner10

Çukur'da Yamaç'ı kim vurdu? Akın Koçovalı kim olacak? Ekin Koç iddiası..

Çukur'da Yamaç'ı kim vurdu? Akın Koçovalı kim olacak? Soruları son bölümyle akıllarda soru işareti bırakan diziye Ekin Koç'un transfer olacağı iddiaları ile birlikte merak konusu oldu. Çukur'da Yamaç'ı kim vurdu? Akın Koçovalı kim olacak? Sorularının cevabını sizler için derledik.

Çukur'da Yamaç'ı kim vurdu? Akın Koçovalı kim olacak? Ekin Koç iddiası..

Çukur'da Yamaç'ı kim vurdu? Akın Koçovalı kim olacak? Soruları Show TV'nin sevilen dizisi Çukur'un yayınlanan son bölümünde Yamaç Koçovalı'yı kimin vurduğu büyük tartışma konusu oldu. Sosyal medyada Yamaç'ı Akın Koçovalı'nın vurduğu iddia edilirken Akın Koçovalı'yı Ekin Koç'un canlandıracağı iddia edildi. Çukur'da Yamaç'ı kim vurdu? Akın Koçovalı kim olacak? Sorularının yanıtına haberimizden ulaşabilrsiniz. Sosyal medyada araba farının ışığında silüetin Medet'e ait olduğu da iddia edildi. İşte Çukur'da Yamaç'ı kim vurdu? Akın Koçovalı kim olacak? Sorularının yanıtı...

Çukur'da Yamaç'ı kim vurdu?

Show TV'nin fenomen dizisi Çukur, kafa karıştıran 15. bölümüyle sezon arası vermişti.  Son bölümde ormanda beklerken hiç beklemediği anda kurşun yiyen Yamaç sadece 'Neden?' diye sorabiliyor.

Yamaç, ikinci kurşunu yedikten sonra ayağa kalkmaya çalışsa da bu sadece işleri daha kötüye götürüyor. Yamaç, yuvarlamaya başlarken anılarını hatırlıyor ve düştüğü yerde kalıyor.

Sosyal medyada ise araba farının ışığında silüeti görünen kişinin Medet olduğu iddiası ortaya atıldı. Diğer bir ihtimal ise, bugüne kadar ortaya çıkmayan Selim'in oğlu Akın Koçovalı'nın Yamaç'ı vurduğu şeklinde oldu.

Akın Koçovalı kim olacak?

Geçtiğimiz sezon finalinde hakkında tüyolar verilen ve izleyicinin zihninde karışıklığa neden olan Akın Koçovalı karakterinin sezon arasından sonra diziye katılacağı öğrenildi. 

Akın rolü için düşünülen ismin ise son olarak Şampiyon filminde oynayan genç oyuncu Ekin Koç olduğu iddia ediliyor.

Çukur son bölümde neler olmuştu?

Çukur’da duyulacak ateş sesleri yeni ve çok daha büyük bir fırtınanın habercisi olurken yepyeni bir dönemi başlatacak! Karakuzular, yaşadıkları şoke edici kayıplardan sonra Çukur’dan çıkmak zorunda kalacaklar. “Koçovalılar, Çukur’u geri mi alıyor” sorusunun cevabının merakla bekleneceği bölümde, tansiyon bir an bile düşmeyecek. Karakuzular, Çukur’dan çıksa da Çukur’a kimseyi almamak için güçlerini sonuna kadar kullanacaklar. Yamaç, Saadet ve bebeğinin yaşadığını öğrenmesiyle, kardeşi Vartolu’ya destek olup onları kurtarmak için elinden geleni yapacak. Bu sırada Selim’in Cumali’nin karşısına çıkması duygu yüklü anlar yaşatacak. Koçovalılar uzun zaman sonra bir arada olmanın mutluluğunu yaşayacak. Çukur’un ana karakterlerinden birinin beklenmedik anda vurulması Çukur’daki tüm dengeleri değiştirecek. 

Ekin Koç kimdir?

Ekin Koç, 15 Ağustos 1986 tarihinde Antalya, Manavagat'da doğmuştur. Tam adı İsmet Ekin Koç'dur. ÖSS'ye hazırlanırken; erkek kardeşi, annesi ve babası hep beraber İstanbul'a taşındılar. Bilgi Üniversitesi İşletme bölümünü kazanıp orada okumaya başladı.

Manavagat'ta okurken Lisenin tiyatro kulübündeydi. Ama hocası beğenmediği için tiyatrodan kovuldu. Üniversitede okurken 35 Buçuk Sanat Akademisi'nde Vahide Gördüm'den ve Altan Gördüm'den oyunculuk eğitimi aldı.

2013 yılında "Sana Bir Sır Vereceğim" adlı dizide oynayarak dizi hayatına başladı. Baş rollerinde Murat Han ve Esra Ronabar'ın olduğu dizide Ekin Koç da Demet Özdemir ile iyi bir ikili okarakteriyle ünlenmiştir.

2014 yılında yayınlanmaya başlayan ve başrollerinde Ayça Bingöl, Mete Horozoğlu, ve İlker Kızmaz olan "Benim Adım Gültepe" dizisinde de Seyfi karakteriyle izleyicilerle buluştu.

Dizileri ve filmleri

Sinema

2015 Senden Bana Kalan-Özgür Arıca-Başrol oyuncu
2015 Ali ve Nino-Mehmed-Başrol oyuncu
2018 Bizim İçin Şampiyon-Halis Karataş-Başrol oyuncu

Dizi

2013 Sana Bir Sır Vereceğim-Tilki-Başrol oyuncu
2014 Benim Adım Gültepe-Seyfi-Basrol oyuncu
2015-2016 Muhteşem Yüzyıl: Kösem-I. Ahmed Başrol-oyuncu
2017 7 Yüz-Kaan Aykar-Başrol oyuncu
2017-2018 Hayat Sırları-Burak Özer-Başrol oyuncu 
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner19

banner6

banner17