Başkan Zorluoğlu: Kaşüstü’ndeki çalışmalar takibimde

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, Yomra ilçesi Kaşüstü Mahallesi’nde kanalizasyon şebekesi çalışmalarının tamamlandığını, devam eden içme suyu şebekesi çalışmalarının ise 2019 yılı içinde bitirileceğini söyledi.

Başkan Zorluoğlu: Kaşüstü’ndeki çalışmalar takibimde

Yaklaşık 10 milyon TL’ye mal olacak çalışmalar tamamlandığında, Kaşüstü Mahallesi’nin içme suyu ve kanalizasyon şebekelerinin çağın gereklerine uygun hale getirilmiş olacağını açıklayan Başkan Zorluoğlu, böylelikle mahalle sakinlerinin yaşam kalitesini olumsuz etkileyen önemli bir sorunun da çözüme kavuşacağını bildirdi.
 
Kaşüstü’nde içme suyu şebekesi çalışmalarının süratle devam ettiğini kaydeden Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, “Eski bir belde belediyesi olan bu önemli yerleşim yerinin şebeke sorunlarını yıl sonu itibarıyla inşallah tamamen çözüme kavuşturmuş olacağız. Çalışmalardan kaynaklı bozulan mahalle yollarının da onarımları peyderpey gerçekleştiriliyor. TİSKİ ve Fen İşleri Dairesi Başkanlığımız başta olmak üzere ilgili birimlerimizin koordineli ve özverili çalışmalarıyla Kaşüstü’nü daha yaşanılabilir bir mahalle haline getireceğiz” dedi.

Kaynak: Bizim Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER