banner10

Ankara tanzim satış noktaları nerede?

Ankara tanzim satış noktaları nerede? Sorusu belediyelerin düşük fiyatla sebze-meyve satacağı tanzim satış noktalarının faaiyete geçmesi ile birlikte merak konusu oldu. Ankara tanzim satış noktaları nerede? Sorusunun cevabını sizler için derledik.

Ankara tanzim satış noktaları nerede?

Ankara tanzim satış noktaları nerede? Sorusu belediyelerin yükselen sebze-meyve fiyatlarını engellemek için düşük fiyatla sebze-meyve sattığı tanzim noktalarının faaliyete geçmesi sonrası merak konusu oldu. Ankara tanzim satış noktaları nerede? Sorusunun yanıtına haberimizden ulaşabilirsiniz. Öte yandan Uygulama ilk etapta Ankara ve İstanbul Büyükşehir Belediyeleri tarafından uygulanacak. İşte Ankara tanzim satış noktaları nerede? Sorusunun yanıtı...

Ankara tanzim satış noktaları

Kızılay 15 Temmuz Milli İrade Meydanı, Sıhhiye Abdi İpekçi Parkı, Kurtuluş Parkı, Ulus metro çıkışı, Siteler İtfaiye Meydanı, Hasköy Cemre Parkı, Kuyubaşı metro çıkışı, Keçiören Belediyesi önü, Pursaklar Hicret Camii önü, Etimesgut Belediyesi karşısı, Sincan Lale Meydanı, Mamak Şafaktepe Parkı, Mamak Bostancık Caddesi, Batıkent Gimsa karşısı, Gölbaşı Belediyesi karşısı. 

Tanzim satış noktaları hangi sebze-meyve var?

Belediyelerin fiyatları kontrol altında tutabilmek için satışlarını gerçekleştireceği sebzeler şöyle; domates, biber, patlıcan, salatalık, ıspanak, soğan, patates. 

Tanzim satış fiyatları

Tanzim satış noktaları ve satılacak ürünlerin fiyatları açıklandı. Sebze ve meyve fiyatlarını kontrol altına alabilmek ve vatandaşa daha uygun fiyatlardan satın alma imkanı sunmak için geliştirilen ‘tanzim satış’ özelliği kısa süre içerisinde ilgi odağı oldu. Peki, İstanbul’da nerelerde tanzim satış noktaları bulunuyor? Belirli merkezlerde satışları gerçekleştirilecek olan ürünlerin fiyatları şöyle; Patates 2 TL, soğan 2 TL, domates 3TL, patlıcan 4,5 TL, biber 6 TL, salatalık 4 TL. 
 

Güncelleme Tarihi: 11 Şubat 2019, 17:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner6

banner17