banner39

Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank'tan özel taşıt kredisi

3 kamu bankası, otomotivde yerli üretime özel 1 Ekim'de başlamak kaydıyla taşıt kredisi paketleri hazırladı. Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank Türkiye’de üretilen binek ve ticari taşıtlar için kredi faizini aylık yüzde 0,49-0,69 aralığına düşürdü.

Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank'tan özel taşıt kredisi

Merkez Bankası'nın 325 baz puanlık ikinci faiz indirimi sonrası kredi faizlerini indiren bankalar  otomotiv için de özel taşıt kredisi paketi hazırladı. Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank bireysel ve kurumsal müşterilerine yönelik tüm alanlarda yaptıkları öncü uygulamalara bir yenisini daha ekleyerek yerli üretimi desteklemek amacıyla, Türkiye’de üretim yapan otomotiv markaları ile işbirliği yaptı.

1 EKİM'DE BAŞLAYACAK

Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank Türkiye’de üretilen binek ve ticari taşıtlar için kredi faizini aylık yüzde 0,49-0,69 aralığına düşürdü.

1 Ekim'de başlayacak kampanya yıl sonuna kadar geçerli olacak. Araçların 0 km olması gerekiyor.

Yapılan açıklamada, "Firmalarla yapılan anlaşmalar ile Türkiye’de üretilen binek ve ticari taşıtlar için; Taşıt sahibi olmak isteyen müşterilerimize uygun koşullar ile finansman sağlanmakla birlikte kampanyanın otomotiv sektörüne de önemli bir hareketlilik getirmesi hedeflenmektedir." denildi 

TÜRKİYE'DE ÜRETİM YAPAN FİRMALARLA ANLAŞMA YAPILDI

Bankalar binek araçlarda Fiat, Honda, Hyundai, Renault Mais ticari araçlarda Fiat, Ford, Isuzu, Karsan ve Temsa ile işbirliği yaptıklarını açıkladı.

Kampanya ile 50 bin ila 120 bin arasındaki binek araçlara 18 ila 36 ay arası vadeli kredilerde yüzde 0.49 ila yüzde 0.69 faiz uygulanacak. Ticari araçlarda 72 bin ila 120 bin arasındaki kredilere 30 ila 60 arasındaki vade ile yüzde 0.49 ila yüzde 0.69 faiz uygulanacak.

Anlaşmalı Otomotiv Firmaları:

Binek Araçlar: Fiat, Honda, Hyundai, Renault Mais

Ticari Araçlar: Fiat, Ford, Isuzu, Karsan, Temsa

Kampanya Dönemi:

01.10.2019 – 31.12.2019

Kaynak: Ajanslar

Güncelleme Tarihi: 26 Eylül 2019, 10:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner42

banner19

banner43