ŞOK, fiyatlarını tanzim mağazası fiyatlarına eşitledi

Hükümetin enflasyonla mücadele kapsamında başlattığı tanzim mağazalarında temel ihtiyaç ürünlerini ucuz satma hamlesine ŞOK' da destek verdi. ŞOK, Ankara ve İstanbul'daki yüzlerce mağazasında fiyatları tanzim mağazası fiyatlarıyla eşitledi.

ŞOK, fiyatlarını tanzim mağazası fiyatlarına eşitledi

İstanbul ve Ankara'da, hükümet tarafından sebze meyve fiyatlarındaki artışı önlemek amacıyla tanzim satış uygulamasına dün başlandı. 

15 milyon nüfuslu İstanbul’da 50, Ankara’da 30  tanzim satış noktası kuruldu.

Birçok noktada vatandaşlar bu seyyar mağazaların önünde uzun kuyruklar oluşturdu.

Tanzim satış noktalarının faaliyete geçmesinin ardından, Türkiye’nin önde gelen büyük marketlerinden olan ŞOK'un da fiyat indirimine gittiği görüldü.

Ülke genelinde yer alan binlerce mağazasında ucuz fiyatla rekabetçi satışlarını sürdüren ŞOK Marketler, hükümetin temel ürünlerde başladığı ucuz ürün kampanyasında tanzim mağazalarındaki fiyatlardan sebze ve meyve kampanyasını başlattı. 

Marketlerdeki bazı ürünlerin fiyatları tanzim satış noktaları ile aynı seviyelere indi. 

ŞOK Marketler, son aylarda Türkiye'nin gündemine oturan soğan ve patates fiyatlarında öncü bir girişimde bulunarak bu ürünleri çok özel indirimlerle satmaya başladı. ŞOK, Afyonlu ve Amasyalı üreticilerden doğrudan aldığı, böylece maliyetini düşürdüğü yeni mahsul patates ve soğanı müşterilerine indirimli fiyattan sunuyor.

14 Temmuz'dan itibaren yeni mahsul Afyon patatesi ve Amasya kuru soğanın kilosunu 1,99 TL

Taze sebze meyve konusundaki uzmanlığıyla ve müşterisine her zaman en "uygun fiyatı" sunmayı amaçlayan ŞOK Marketler, 14 Temmuz'dan itibaren yeni mahsul Afyon patatesi ve Amasya kuru soğanın kilosunu 1,99 TL'den müşterilerine sunacak.

YERLİ, TAZE VE UYGUN FİYATLARLA

ŞOK Marketler sebze ve meyveyi yerli çiftçilerden doğrudan alarak müşterilerine mümkün olan en kısa sürede hem yeni mahsul ve taze hem de ŞOK fiyatıyla sunmayı hedefliyor.

ŞOK Marketler, taze sebze meyve alanındaki uzmanlığı ile raflarında yer verdiği taze meyve ve sebzeyi doğrudan tarladan depolarına, oradan da mağazalarına dağıtarak müşterilerine ulaştırıyor.

ŞOK'un Türkiye’nin 81 ilinde 6364'ten fazla mağazası bulunuyor. 

Kaynak: www.gaste24.com

Güncelleme Tarihi: 13 Şubat 2019, 09:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner19

banner6

banner17