banner10

Enflasyona karşı Ülker ürünlerinde indirim kararı

Yıldız Holding, 75 yıllık yerli ve milli marka Ülker Bisküvi ile Şok Marketler, Bizim Toptan Satış Mağazaları, diğer sektörlerde, çeşitli kampanyalarla indirime gidiyor

Enflasyona karşı Ülker ürünlerinde indirim kararı

Yıldız Holding'ten yapılan açıklamada Enflasyonla Topyekun Mücadele Programı'na destek verildiği, Ülker Bisküvi, Şok Marketler, Bizim Toptan Satış Mağazaları ve diğer uygun sektörlerde belirli ürünlerde indirim yapılacağı bildirildi.

Yıldız Holding'ten, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak’ın açıkladığı, "Enflasyonla Topyekun Mücadele Programı"na ilişkin yapılan açıklamada, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde, Hazine ve Maliye Bakanlığı tarafından başlatılan programın desteklendiği kaydedildi.

Açıklamada, "Program için 75 yıllık yerli ve milli markamız Ülker Bisküvi ile Şok Marketler, Bizim Toptan Satış Mağazaları ve diğer uygun sektörlerde ve belirli ürünlerimizde tüm Türkiye'de satış noktalarıyla anlaşarak, çeşitli kampanyalarla destekleyerek indirim yapıyoruz." denildi.

Enflasyonla etkili ve sürdürülebilir bir mücadele için verimli üretim ve israfı önleme yolunda gayretli bir şekilde çalışıldığı vurgulanan açıklamada, Türkiye için bugün ve her zaman halkın yanında olunduğu belirtildi.

Kaynak: www.gaste24.com

YORUM EKLE
YORUMLAR
nihat alkan
nihat alkan - 8 ay Önce

yalan 1 tl olan kucuk bı cıkolata 1,25 kurus olmus 17 tl 0lan salca 24 tl vurun abalının sırtına Allahın adaletı yeter garıbe

SIRADAKİ HABER

banner8

banner19

banner6

banner17