Emirates Havayolları 2 bin 660 dolar maaşla eleman alımı için Türkiye'ye geliyor! Başvuru şartları neler?

İstanbul ve İzmir'de işe alım etkinliği düzenleyecek olan Dubai merkezli Emirates Havayolları, başvurusu kabul edilenlere ortalama 2 bin 660 dolar maaş ödeyecek. İşte başvuru şartları...

Emirates Havayolları 2 bin 660 dolar maaşla eleman alımı için Türkiye'ye geliyor! Başvuru şartları neler?

Kabin ekibi ihtiyacını karşılamak adına dünya genelinde zaman zaman işe alım etkinlikleri düzenleyen Dubai merkezli Emirates Havayolları, bu etkinlerden ikisini de Türkiye'de gerçekleştirecek.

İlk etkinlik 29 Temmuz'da İstanbul'da, ikincisi ise 2 Ağustos'ta İzmir'de düzenlenecek.

İŞE ALIM SÜRECİ 5 AŞAMALI OLACAK

Kabin ekibi adaylarının işe alım etkinliğine davet almak için çevrimiçi başvuru yapmaları istendi. Alım etkinliğinin yer bilgisi ise daha sonra şirket tarafından web sitesi aracılığı ile paylaşılacak. İş başvurusu kabul edilenler 7 aşamalı eğitimden geçtikten sonra Emirates filosunda yerlerini alacak. İşe alım süreci de CV inceleme ve değerlendirme, grup değerlendirmesi, erişim değerlendirmesi, online ingilizce değerlendirmesi ve davranış anketi, web tabanlı final görüşmesi olmak üzere 5 aşamalı olacak.

ORTALAMA 2 BİN 660 DOLAR MAAŞ VERİLECEK 

Emirates, başvurusu kabul edilenlere ekonomi 2 sınıfında işe başladıklarında ortalama 2 bin 660 dolar maaş verecek. Çalıştığı uçak tipi büyümesi ve kabin sınıfının değişmesi halinde kabin görevlisinin alacağı maaş da katlanacak. Dubai de su, elektrik hizmetleri de dahil olmak üzere mobilyalı konaklama ücretsiz sağlanacak. Emirates uçuş ekiplerini, Dubai'nin çeşitli yerlerinde yerleştireceği 50'den fazla bina yer alırken, iki/ üç meslektaş iki ya da üç yatak odalı bir daireyi paylaşacak. Yılda 30 gün ücretsiz izin hakkı da olacak. Kabin görevlisine bir yıllık ücretsiz yıllık izin bileti de verecek. Görev uçuşlarında otel konaklama ve havaalanına gidiş ve dönüş şirket tarafından sağlanacak.

BAŞVURU ŞARTLARI ŞU ŞEKİLDE:

Katılma anında en az 21 yaşında olmak

Ayak uçlarında dururken 212 cm'lik kol erişimi

Minimum 160 cm yükseklik

Lise mezunu 

İngilizcede akıcılık (yazılı ve sözlü)

Emirates kabin görevlisi üniforması içindeyken görünür dövmeler olmayacak

Sağlıklı bir Vücut Kitle İndeksi (BMI) 

Güncelleme Tarihi: 19 Haziran 2019, 16:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner19

banner6

banner17