banner10

Sosyal medyada Trudeau'nun kayıp ikizi depremi

Afganistan'da bir yetenek yarışmasına katılan Abdul Selam Meftun, Kanada Başbakanı Justin Trudeau'ya olan benzerliğiyle sosyal medyayı salladı.

Sosyal medyada Trudeau'nun kayıp ikizi depremi

'Afgan Star' yarışmacılarından Abdul Selam Meftun, Kanada Başbakanı Justin Trudeau'ya rakip çıktı.Trudeau'ya benzerliğiyle sosyal medyada fenomen haline geldi.

Afganistan'ın Badahşan eyaletindeki düğünlerde halk şarkıları söylerken TV'deki yetenek yarışması 'Afgan Star'a katılan Abdul Selam Meftun, Kanada Başbakanı Justin Trudeau'nun 'kayıp ikizi' olarak küresel çapta ilgi görüyor. 29 yaşındaki kıvırcık saçlı, kalın kaşlı türkücünün Justin Trudeau ile benzerliği ekrana çıkar çıkmaz jürinin ve izleyicilerin dikkatini çekti.

PROGRAMA ÇIKINCA JUSTIN TRUDEAU'NUN VARLIĞINDAN HABERDAR OLDU

Yarışmanın son 8’ine kalmayı başaran Meftun, yaptığı açıklamada, “İnsanlar artık asıl ismimi unuttu. Beni ‘Justin Trudeau’ diye çağırıyorlar. Bense sosyal medyadaki fotoğrafları görene dek Justin Trudeau hakkında hiçbir şey bilmiyordum” dedi.

‘Afgan Star’ın dört jüri üyesinden biri olan Afganistan doğumlu Kanada vatandaşı müzisyen Keys Ülfet, Meftun’u görür görmez, “Benim başbakanımın tıpkısının aynısı” tepkisini göstermişti. Meftun’un sesinin mest edici olduğu görüşündeki Ülfet, “Allah vergisi bir vokal kabiliyeti var. Yeni Justin Bieber olabilir” demişti. 

Programa katılana dek 23. Kanada Başbakanı'nın adını duymamış olan Abdul Selam Meftun, artık Justin Trudeau ile benzerliği üzerinden yarışmayı kazanmayı ve 'kayıp ikiziyle' tanışmayı umuyor. 

Kaynak: www.gaste24.com

Güncelleme Tarihi: 14 Ocak 2019, 18:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner19

banner6

banner17