Polonya'da vahşet! 16 yaşındaki Türk çocuğu okulda öldürüldü

Polonya'da 16 yaşındaki Türk çocuğu, okulda, annesi ve arkadaşlarının gözü önünde vahşice katledildi.

Polonya'da vahşet! 16 yaşındaki Türk çocuğu okulda öldürüldü

Polonya'nın başkenti Varşova'da meydana gelen tüyler ürperten olayda, 16 yaşındaki Türk çocuğunun, okulda, 15 yaşındaki Polonyalı çocuk tarafından bıçaklanarak öldürüldüğü bildirildi.

Varşova'nın Wawer ilçesindeki Kral Macius İlkokulu'nda geçtiğimiz Cuma günü meydana gelen olayda 15 yaşındaki Polonyalı Emil B., 16 yaşındaki Yakup Kızıltaş'ı bıçaklayarak öldürdü.

"CUMA GÜNÜ TELEVİZYON YILDIZI" OLACAKSIN" DEDİ

Tanıkların ifadesine göre bir süredir çevresiyle problemleri olan ve şiddet içeren eylemleri nedeniyle okul yönetiminin de dikkatini çeken Emil B., kendinden bir üst sınıfta okuyan Yakup Kızıltaş'a "Cuma günü televizyon yıldızı" olacaksın yazan bir mesaj yolladı . Annesi Polonyalı, babası Türk olan Kızıltaş, bir süredir Emil B. tarafından rahatsız edildiğini söylediği ailesine söz konusu mesajı gösterdi. Bunun üzerine aile, ertesi günü okula çocuğun annesi ile gitmesine karar verdi. 

ANNESİ VE DİĞER ÇOCUKLARIN ÖNÜNDE BIÇAKLADI

Cuma günü sabah annesiyle birlikte okula gelen Yakup Kızıltaş'ı koridorda yakalayan Emil B. anne ve diğer öğrencilerin gözleri önünde 5 kez bıçaklamasının ardından Yakup Kızıltaş'ın şah damarını kesti.

SALDIRININ ARDINDAN ELİNDEKİ ÇİZİKLER İÇİN PANSUMANA GİTTİ

Saldırgan daha sonra elinde meydana gelen çizikler için okul hemşiresine pansumana giderken, olay yerine sağlık görevlileri ve polis ekipleri sevk edildi. Sağlık görevlilerinin yaptığı tüm müdahalelere rağmen Yakup Kızıltaş olay yerinde yaşamını yitirdi.

Polis tarafından gözaltına alınan ve yapılan tahlillerde olay esnasında uyuşturucu maddenin etkisi altında olduğu ortaya çıkan Emil B., ile polisin soruşturmayı genişletmesi ile gözaltına alınan 15 yaşındaki iki çocuk daha tutuklandı.

Güncelleme Tarihi: 16 Mayıs 2019, 14:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner19

banner6

banner17