Milyoner iş adamı, kızıyla evlenen damada 1.7 milyon TL ödül verecek!

Taylandlı milyoner iş adamı baba, 26 yaşındaki kızıyla evlenecek birini bulmak için yarışma düzenleyeceğini ve kızıyla evlenecek olan kişiye, 314 bin dolar (1.7 milyon TL) para vereceğini duyurdu.

Milyoner iş adamı, kızıyla evlenen damada 1.7 milyon TL ödül verecek!

Taylandlı iş adamı, evlenmek isteyen kızına eş bulmak için yarışma düzenleyeceğini açıkladı.

Kızına ideal bir eş bulmak için yarışma düzenleyecek

Durian meyvesi satışı yapan 58 yaşındaki Arnon Rodthong, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, 26 yaşındaki kızının bir süredir evlenmek istediğini ve kızına ideal bir eş bulmak için yarışma düzenleyeceğini belirtti.

Kızıyla evlenecek kişiye 314 bin dolar verecek

İş adamı Rodthong, kızıyla evlenecek kişiye 10 milyon Tayland bahtı (314 bin dolar - 1.7 milyon TL) para vereceğini ifade etti.

"Birinin gelip kızıma damat olmasını beklersem uzun zaman alır"

Kızına eş bulmak için ne tür bir yarışma düzenleyeceği bilgisini paylaşmayan iş adamı, "Eğer birinin gelip kızıma damat olmasını beklersem uzun zaman alır. O yüzden şimdiden gelmesini talep ediyorum." dedi.

İş adamının kızı Karnsita Rodthong ise babasının fikrinden gayet memnun olduğunu belirterek, "Seçici biri değilim, sosyal etkinliklere götürüp beraber fotoğraf çektirebileceğim birini arıyorum." ifadesini kullandı.

Yüzlerce kişi başvurdu

Zengin iş adamının sosyal medya paylaşımının ardından yüzlerce kişi, iş adamının kızıyla evlenmek için başvuruda bulundu. 

Kaynak: www.gaste24.com

Güncelleme Tarihi: 05 Mart 2019, 18:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner19

banner6

banner17