Firar eden mahkum, havalandırma tüneli çökünce polislerin arasına düştü!

Havalandırma tünelinden firar etmeye çalışan bir mahkum, plakalar çökünce, polislerin bulunduğu alana düşerek yakalandı.

Firar eden mahkum, havalandırma tüneli çökünce polislerin arasına düştü!

ABD’de 28 yaşındaki Blaze Ayers adlı bir tutuklu, tavandaki havalandırma tünelinden firar etmeye çalışırken plakalar çöktü. Mahkûm tutuklu polislerin bulunduğu alana düşerek yakayı ele verdi.

Olay ABD’nin Indiana eyaletinde yaşandı. Bulunduğu odanın değişimi sırasında, memurların elinden kurtulup sağlık odasına girerek kapıyı kapatan Ayers, kendisini odaya kilitledi. Memurların ikazlarına rağmen kapıyı açmayan Ayers, tavandaki havalandırma tüneline girip kaçmak istedi. Bir süre sonra odaya giren memurlar mahkûmun havalandırma tünelinden kaçtığını görünce cezaevindeki tüm görevlileri uyardı.

Bir süre sonra cezaevinin veri kayıt merkezinde sesleri duyan polisler, tavandaki havalandırma tünelinden parçalar döküldüğünü gördü. Havalandırma boşluğu, mahkûmun ağırlığına daha fazla dayanamadı ve çöktü. Mahkûm hakkında önceki suçlarının yanında firar girişiminden de soruşturma açıldı.

Güncelleme Tarihi: 08 Şubat 2019, 17:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner19

banner6

banner17