banner10

Uçakta panik... Zeki Müren'in o sahnesi gerçek oldu!

Trabzon-İstanbul seferini yapan yolcu uçağı kalkmak üzereyken bir yolcu paniğe kapılarak "Durdurun uçağı ineceğim" diye bağıran yolcuyu hostesler sakinleştiremeyince uçak aprona geri dönmek zorunda kaldı. Olay, 1966 yılında Zeki Müren ile Türkan Şoray’ın oynadığı “Düğün gecesi” filmindeki meşhur 'uçaktan inme' sahnesini akıllara getirdi.

Uçakta panik... Zeki Müren'in o sahnesi gerçek oldu!

Trabzon-İstanbul seferini yapan yolcu uçağında yaşanan olay, 1966 yılında Zeki Müren ile Türkan Şoray’ın oynadığı “düğün gecesi” filmindeki meşhur 'uçaktan inme' sahnesini hatırlattı. 

Kenan Taşkın'ın haberine göre, İstanbul’dan Trabzon’a gitmek üzere THY’nin tarifeli uçağına binen A.H.B adlı kişi uçağın hareket edip pist başına kadar gelmesiyle birlikte paniğe kapıldı.

"İNMEK İSTİYORUM"

Pilot kuleden havalanmak için talimat beklerken, yolcu aniden ayağa kalkarak "Uçağı durdurun ineceğim" diye bağırmaya başladı. Bunun üzerine kabin memurları A.H.D adlı yolcuyu sakinleştirmeye çalıştı. Ancak paniğe kapılan yolcu uçaktan inmek için ısrar edince, havalanmak üzere olan uçak, yaşanan bu gelişme üzerine tekrar aprona dönerek yolcuyu indirdi. Uçaktan inen yolcuya sağlık ekipleri müdahalede bulundu.

ZEKİ MÜREN'İN OYNADIĞI O SAHNEYİ HATIRLATTI

Trabzon-İstanbul uçağında yaşanan bir olay Zeki Müren ile Türkan Şoray’ın başrollerini paylaştığı 1966 yılı yapımı filminde gecen ‘Durdurun uçağı iniyoruz” sahnesini hatırlattı. 

Kaynak: www.gaste24.com

Güncelleme Tarihi: 16 Nisan 2019, 11:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner19

banner6

banner17