banner10

Şarjı bitince erken döndü, karısını sevgilisiyle gördü! Korkunç...

Diyarbakır'da kolide cesedi bulunan Recep Ü'yü gönül ilişkisi yaşadığı kişi ile öldürdüğü gerekçesiyle gözaltına alınan eşi H.Ü. adliyeye sevk edildi. H.Ü, "kasten öldürmek" suçundan tutuklandı. Olayda yaralanan ve H.Ü. ile gönül ilişkisi yaşadığı öne sürülen V.Ö'nün tedavisi sürüyor

Şarjı bitince erken döndü, karısını sevgilisiyle gördü! Korkunç...

Diyarbakır'da kolide cesedi bulunan Recep Ü'yü gönül ilişkisi yaşadığı kişi ile öldürdüğü gerekçesiyle gözaltına alınan eşi H.Ü. adliyeye sevk edildi. Merkez Kayapınar ilçesi Peyas Mahallesi'ndeki bir apartmanın 4. katında dün kolinin içinde boynundan ve karnından bıçaklanarak öldürüldüğü belirlenen Recep Ü'nün (52) cesedinin bulunmasının ardından başlatılan soruşturma sürüyor.

Soruşturma kapsamında Diyarbakır Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi Cinayet Bürosu ekiplerince gözaltına alınan iki kişiden Recep Ü'nün eşi H.Ü. emniyetteki işlemlerin ardından güvenlik önlemleri eşliğinde adliyeye sevk edildi.

Gözaltına alınan H.Ü'nün gönül ilişkisi yaşadığı öne sürülen V.Ö'nün ise olayda yaralanması nedeniyle hastanedeki tedavisi sürüyor.

ŞARJI BİTİNCE EVE ERKEN DÖNMÜŞ

Diyarbakır'da 11 Ocak'ta kahvehanede otururken telefonunun şarjı biten Recep Ü'nün eve erken dönmesi üzerine eşi H.Ü. ile V.Ö'yü görmesi üzerine kavga yaşandığı, bu sırada Recep Ü'nün öldürüldüğü, olayda yaralanan V.Ö'nün evine giderek, gasp sonucu yaralandığını belirttiği, H.Ü'nün ise kocasının cesedini bir gece evde tuttuğu, V.Ö. gelmeyince de kapının önüne bırakıp kaçtığı öğrenildi.

KOMŞULAR FARK ETMİŞTİ

Bir apartmanın 4'üncü katındaki dairenin önüne bırakılan karton kutudan kan aktığı görüldü. Bina sakinleri, kutuyu açtıklarında erkek cesediyle karşılaşınca polise haber verdi. Cesedin karton kutunun önüne bırakıldığı dairede yaşayan Recep Ürkek'e ait olduğu ortaya çıktı.

Güncelleme Tarihi: 15 Ocak 2019, 11:53
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner19

banner6

banner17