banner10

Maltepe'de Rottweiler dehşeti! Yaralılar var

Maltepe'de veterinerde ameliyat edildikten sonra sahiplerine teslim edilen Rottweiler cinsi köpek, otomobil içinde anestezi etkisinden çıkınca önce sahiplerine, ardından sokaktan geçenlere saldırdı.

Maltepe'de Rottweiler dehşeti! Yaralılar var

Olay, iki gün önce Maltepe Bağlarbaşı Mahallesi Feyzullah Caddesi üzerinde yaşandı. Hülya Balkaş isimli kadın ve kızı, "Rottweiler" cinsi köpeklerini veterinerde ameliyat ettirdi.

İddiaya göre, anne ve kızı hala anestezi etkisinde olan köpeklerini veterinerden teslim alıp otomobilleriyle eve doğru yola çıktı. 

Önce anne ve kızına saldırdı

Bu sırada araç, Feyzullah Caddesi'ne geldiğinde anestezi etkisinden kurtulan köpek, otomobilde saldırgan tavırlar sergilemeye başladı ve seyir halinde ilerlerken anne ve kızını ısırdı. Hülya Balkaş ve kızı telaşla otomobilden dışarı çıktı. Köpeğin saldırganlığı dışarıda da devam etti.

Sonra da yoldan geçen birini ısırdı

Sokaktaki vatandaşların köpeğin etrafında toplanmasıyla köpeğin saldırganlığı daha da arttı. Köpek o sırada yoldan geçen Eren Aydın adlı kişiyi de ısırdı. Vatandaşlar, durdurmak için ellerindeki duba ve sopalarla köpeğe vurmaya başladı. Bir süre sonra sakinleşen köpek olay yerine gelen belediye ekipleri tarafından uyuşturularak barınağa yollandı.

Kaynak: Ajanslar

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner19

banner6

banner17