Eşinin kulak kıllarını yakma isteği faciayla bitti

Emine A., 5 yıl önce kalp krizi geçirip, felçli kalan eşi Ahmet A.'nın saçlarını kesti, ardından da ispirto ile kulağındaki kılları yakmak isteyince, önce eşinin saçları ardından yatağı tutuştu. Daha sonra yaşananlar ise korku filmlerini aratmadı.

Eşinin kulak kıllarını yakma isteği faciayla bitti

Korkunç olay, Bursa'nın merkez Osmangazi İlçesi'nde meydana geldi.

Davutdede Mahallesi Önemli Sokak'ta yaşayan Emine A. isimli kadın, 5 yıl önce kalp krizi geçirip, felçli kalan eşi Ahmet A.'nın saçlarını kesti, ardından da ispirto ile kulağındaki kılları yakmak istedi. Ancak bu sırada Ahmet A.'nın saçları alev aldı. Emine A. alevleri söndürmek için su ararken, bu kez de Ahmet A.'nın yatağı tutuştu. Çığlıklar atıp yanan eşine müdahale eden Emine A.'nın da yüzü ve kolları yandı.

KOMŞULARI YANGINI SÖNDÜRDÜ

Habertürk'te yer alan habere göre, çığlıkları duyan çiftin komşuları, evin kapısını kırarak içeri girip, yangını söndürdü.

Haber verilmesi üzerine eve itfaiye ve sağlık ekipleri sevk edildi. Vücudunun yüzde 80'inde ağır yanıklar oluşan Ahmet A. Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'ne, Emine A. ise Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne götürüldü.

Güncelleme Tarihi: 04 Mayıs 2019, 11:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner19

banner6

banner17