banner10

Bakan Soylu açıkladı: Küçükçekmece’deki çocuk istismarcısı yakalandı

Küçükçekmece’deki 5 yaşındaki çocuğu istismar eden sapığın yakalandığı açıklandı. Açıklamayı İçişleri Bakanı Soylu yaptı.

Bakan Soylu açıkladı: Küçükçekmece’deki çocuk istismarcısı yakalandı

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Küçükçekmece’deki 5 yaşındaki çocuğu istismar eden zanlının yakalandığını açıkladı. Soylu, konuyla ilgili İstanbul Valiliği'nin açıklama yapacağını ifade etti.

Soylu, "Hem İstanbul Valiliğimiz hem de Emniyet Müdürlüğümüz faille ilgili çalışmalar yaptılar, saatler içerisinde de açıklayacaklar. Bu olay olduktan hemen sonra başladılar, onlar bir açıklama yapacaklar." dedi.

İçişleri Bakanı Soylu, "Olay başlı başına hem medeniyetimize hem toplumsal ahlakımıza, bakışımıza uygun değildir ama maalesef bu tip toplumca nefret ettiğimiz, kınadığımız olaylarla karşılaşıyoruz." diye konuştu.

ÇOCUK HAYATİ TEHLİKEYİ ATLATTI

İstanbul Tabip Odası'nın yaptığı açıklamaya göre, İstanbul'un Küçükçekmece ilçesinde cinsel istismara uğrayan 5 yaşındaki çocuk hayati tehlikeyi atlattı.
Paylaşımda şu ifadelere yer verildi:

"Küçükçekmece'de istismara uğrayan çocuğumuzun hastanedeki tedavisi bitmiş olup, hayati tehlikesi olmadığından ailesine teslim edilmiştir. İstanbul Tabip Odası olarak sürecin sonuna kadar takipçisi olacağımızı kamuoyuna duyururuz."

Kaynak: www.gaste24.com
 

Güncelleme Tarihi: 25 Nisan 2019, 15:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner19

banner6

banner17